tarasest-aft-inpage-8.2-2.png
To learn more about Taras, click here
fac-booknow-estonian.png

Tantraklubi on mõeldud meestele üheskoos Tantraga tutvumiseks. Kohtume kord kuus meeleolukaks pärastlõunaks et uurida selliseid tantra põhitõdesid nagu intiimsus, sensuaalne energia, puudutus ning ühenduse loomine teiste meeste ja iseendaga.

Selles kiirete tutvumiste ja veebiprofiilides lehitsemise maailmas võime mõnikord puudust tunda suhete intiimsuse ja sügavuse järele. Tantraklubi eesmärk on aidata täita neid vajadusi.. 
 
Teile tutvustatakse kolmetunnist Tantra kursust. Kursuse sisu ja tavad on iga kuu erinevad, kuid keskenduvad alati pigem sensuaalsetele kui seksuaalsetele suhetele ning sellele, kuidas olla kõigi suhtes avatud ja armastava hoiakuga.       
 
Programm on teie jaoks ideaalne, kui Tantra on teile täiesti tundmatu või olete kogenud tantrist, kes soovib sidemeid luua. Teil pole vaja iga kuu meiega ühineda – võite, nii kuidas soovite, osaleda kas ühekordselt või käia iga kuu.       
 
 
fac-tmi-inpage2.png
 
Kas äratab huvi? – Niisiis, kuidas kõik praktikas toimub?  
 
Igal sessioonil on ühesugune formaat, kuid erinev teema ja tantristlik praktika. Taras on kohal, et teid kohtumispaika saabudes tervitada. Üritus on väga diskreetne: keegi ei tea, mis eesmärgil te sündmuskohal olete; samuti on toimumiskoht väga mugav just sellise ürituse toimumiseks. 
 
fac-tmi-inpage3.png
 
 
Kui kõik on kohale jõudnud (tulge, palun, õigeks ajaks), tervitab Taras teid ning tutvustavad meie pärastlõunast programmi. Tema räägib ohutusest ja sellest, mis meie koosviibimisel toimuma hakkab. Teil võidakse paluda end lühidalt tutvustada: öelda, mis on teie nimi ja kuidas te end tunnete.  
 
fac-booknow-estonian.png
Siis palutakse teil tõenäoliselt ruumis ringi liikuda, üksteist silmitsedes ning kergelt ja sensuaalselt puudutades. Sel hetkel on kõik veel riides ja sellele järgnev tegevus toimub pikkamööda, et aidata teil aeglaselt lõõgastuda ja õhtule sisse elada.  
 
Pärastlõuna edenedes toimub tõenäoliselt mõningane sensuaalne lahtiriietumine ja armastav puudutamine, mis on vaimustav ja erutav. Õpitakse ja harjutatakse erinevaid massaažitehnikaid, uusi viise teistele rõõmu valmistamiseks ja ise selle vastuvõtmiseks ning erinevaid tantrilistlikke rituaale, tehnikaid ja tavasid. Kõik need on loodud selleks, et aidata teil avastada uusi potentsiaale, kogeda erutust, äratatud keha olekut, mida nimetatakse Ekstaatiliseks Kehaks, ja aidata teil tunda end lõdvestunult, pingevabalt, erksalt ja tunda tihedamat sidet teiste meestega.  
 
fac-tmi-inpage4.png
 
 
Samuti on soovitatav valida endale sobiv tempo, kui leiate, et mõni osa on liiast, võite teha pausi ja uuesti liituda kui taas valmis olete.  
 
Tegevus on lõbus, sensuaalne, ühendav ja intiimne. See ülendab teie meeli, aitab tunda end armastatuna ja avatuna sügavamaks rahuloluks ja õnnetundeks. 
 
Kas see on minu jaoks?  Tantraklubi on avatud kõigile meestele (alates 18 eluaastast) sõltumata seksuaalsest orintatsioonist (gei, hetero,biseksuaalne jne) 

Samuti on see avatud kõigile, olenemata sellest, kuidas te iseenda meelest välja näete. Me võime mõnikord endale ülekohut teha mõeldas, mida teised meie välimusest arvavad, kuid nüüd avaneb võimalus sellest mööda vaadata, olla haavatav ja lasta teistel sind aktsepteerida just sellisena, nagu sa oled.

Tulge avatud südamega, olge valmis aktsepteerima kõiki (ja igat keha) ning võlujõudu omav. Tantra laseb teil avastada uusi kohti endas, mille olemasolust te võib-olla kunagi ei teadnudki.

fac-booknow-estonian.png

Kursuse detailid:
Laupäev, 8. veebruar 2020, kell 12.00-15.00
Toimumiskoht: Diskreetne ruum Tallinnas, parkimisevõimalus, kergesti ligipääsetav ka ühistranspordiga.
Keel: Töötuba toimub Inglise ja Vene keeles
Maksumus: 40
Nõuded:
Tantra eelnevat kogemust pole vaja - kõik, mida peate kaasa tooma, on avatud meel ja seiklusvalmidus.
Võimalik, et te peate istuma / põlvitama põrandal, pakkudes samal ajal massaaži kestvusega kuni 30

minutit.
Küsimused:
Kui teil on meie pärastlõuna kohta küsimusi, võite saata oma küsimused Tarasi e-postile aadressil  Taras@tantra4gaymen.co.uk  (vastan e-kirjadele 72 tunni jooksul, palun kontrollige oma rämpsposti kausta).

 

 

 

Share